2 Ağustos 2016 Filezilla 3.20 Güncellemesi Hakkında

Filezilla FTP programının son güncellemesiden (3.20 versiyonu) sonra bağlantıda sertifika zincir hatası yaşanmaya başlamıştır. Linux sunucularımızda bu hata giderilmiştir. Güvenli bir şekilde tekrardan bağlantı kurabilirsiniz.

24 Nisan 2016 Yer Sağlayıcı Belgemiz

Hostingvadisi Yer Sağlayıcı Belgesi BTK tarafından resmi olarak onaylanmıştır. Kontrol için tıklayınız.

9 Nisan 2016 CloudFlare Eklentisi

Linux sunucularımızda Cpanel yönetim paneline Cloudflare eklentisi entegre edilmiştir. Kullanmak isteyen müşterilerimiz Cpanel yönetim panelinden Cloudflare eklentisini aktif ederk kullanabilirler. Aktifleştirmede zorluk çeken müşterilerimiz bize destek talebi açarak yardım isteyebilirler.

23 Şubat 2016 Yönetim Panelli Hazır Web Sitesi

Yoğun istek üzerine yönetim panelli hazır web sitesi projemiz üzerinde çalışmalara başladık. En kısa sürede bu hizmetimizi kullanıcılarımıza sunacağız.

15 Temmuz 2015 Hostingvadisi.com Web Sayfa Altyapı Güncellemesi

Değerli Kullanıcılarımız,Sizlere daha iyi hizmet vermek adına web sayfamıza ait yönetim panelinde önemli güncellemeler yapmaktayız. Güncellemelerden doğacak olan geçici sorunlar birkaç gün içerisinde tamamen giderilmiş olacaktır. Yönetim panelimizdeki güncellemeler web sayfalarınızı, e-posta hesaplarınızı, FTP ... Devamını Oku »

8 Temmuz 2015 Filezilla Klasör Listesi Alınamadı Hatası

Son zamanlarda Filezilla FTP programına baĞlanmalarda çıkan "Klasör Listesi Alınamadı" hatasına ilişkin tarafımızca çözüm üretilmiştir. Çözüme ulaşmak için tıklayınız.

10 Mart 2015 Ptt Kargo Adıyla Yeni Dolandırıcılık Maili

Bugün itibariyle Ptt Kargodan "....Tarihte kargonuz teslim edilememiştir." ibareli ve "gamze@ptt-posta.org" e-posta adresinden (isim deĞişebilir) gelen e-postaları dikkate almayın ve okumadan silin. Yeni virüs içerikli e-posta dolandırıcılıĞıdır. Bizlerden hosting hizmeti alan üyelerimizi koruma altına almak amacıyla ... Devamını Oku »

7 Mart 2015 Çift Sunuculu Hosting Hizmetine Geçiş

Hostingvadisi çift sunuculu hosting hizmetini aktif etti. Artık tüm hosting paketleri çift sunucu özelliĞini taşımakta. GeliştirdiĞimiz bu yeni sistemde web sayfanız bir sunucuda çalışırken e-posta hesaplarınız ikinci bir sunucudan hizmet vermektedir. Böylece web sitenizde oluşabilecek herhangi bir kod açıĞı yüzünden ... Devamını Oku »

25 Kasım 2014 HostingVadisi GenelHosting.com'u bünyesine kattı

Uzun zaman bilişim sektöründe faaliyet gösteren GenelHosting, altyapısını tamamen HostingVadisi'ne devretti. Şžirket bünyesindeki müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına durmadan çalışıyoruz. Yeni iş ortaklarımızla uzun soluklu çalışmayı umut ediyoruz.